ANASAYFA HAKKIMIZDA EKİBİMİZ HİZMETLERİMİZ İLETİŞİM

Danışmanlık (Kurumsallaşma)

Doğru bir kurumsal hedef oluşturup ve bu hedefe ulaşmayı sağlayacak doğru yolu tanımlayıp, Şirket stratejilerinin bu doğrultuda kurgulanmasını sağlıyoruz, bunlar:

• "Stratejik Yönetim": çözümlerimiz ile Vizyon, Misyon ve Değer çalışmaları, Ürün veya Marka Konumlama Çalışmaları, Yeni Ürün Geliştirme çalışmaları, Pazar, Segment ve Hedef Kitle analiz çalışmaları, Grup Sinerjisi ve Verimlik arttırma çalışmaları gibi pek çok konuda "stratejik yönetim süreçlerine" katkı sağlıyoruz.

• "Operasyonel Gelişim Yönetimi": çözümlerimiz ile kurum kültürü başta olmak üzere daha verimli çalışma standartlarını geliştirme çalışmaları sunuyoruz. Çözümlerimiz içerisinde yer alan koçluk, danışmanlık, atölye çalışması ve fasilitasyon yöntemleri ile siz müşterilerimizin süreçlerine dahil olur, sizleri tanır, strateji gelişimi süreçlerinizi kolaylaştırır, yapılan çalışmaların doğruluğunun güvencesi oluruz.

Sektörlerinde ve uzmanlık alanlarında deneyimli ve güçlü bir danışman kadrosuna sahibiz. Türkiye'nin önde gelen şirketlerine Kurumsallaşma, Strateji ve Yetkinlik Gelişimi konularında pek çok danışmanlık hizmeti vermiş bulunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimizi daha çok 6 ana başlık' da veriyoruz:

• Yönetim: Şirket vizyon & misyon & değerleri oluşturma, Şirket Stratejileri geliştirme, Kurum Kültürünü yaygınlaştırma.

• Satış: Satış Stratejileri Oluşturma, Satış Örgütlenmesi, Satış Süreçleri Tasarımı, Yeniden Yapılanma, Satış Teşkilatı Yetkinlik Gelişimi, Taktiksel Satış Planı Geliştirme.

• Pazarlama: Marka Yaratma, Pazarlama Stratejileri Oluşturma, Pazarlama Süreçleri Tasarımı, Pazarlama Teşkilatı Yeniden Yapılanma, Pazarlama Ekibi Yetkinlik Gelişimi, Stratejik Pazarlama Planı Hazırlama.

• İnsan Kaynakları: Süreç Tasarımı (İşe Alma, Kariyer planlama, Performans vb.), Yeniden Yapılanma, Yetkinlik Gelişimi.

• Eğitim ve Geliştirme: İhtiyaç Analizleri, Gelişim Planı, Ölçme Değerlendirme, Şirket İçi Eğitmen Geliştirme, Kurumsal Akademi Yapılanması.

• Atölye Çalışması ve Fasilitasyon: Hizmet verdiğimiz kurumların "strateji geliştirme" süreçlerinde "atölye çalışmaları" ve "kolaylaştırıcı" uygulamaları ile yer alırız. Kurumların çeşitli sebeplerle sonuca ulaşmakta zorluk çektikleri konularda "kolaylaştırıcı" rolünü üstleniriz. Hizmet etmiş olduğumuz tüm müşterilerimizin çeşitli ihtiyaç alanlarında "kolaylaştırıcılığını" ihtiyaca yönelik yapılandırılmış atölye çalışmaları ile gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

 


Eğitim (Kişisel Gelişim)

• Danışmanlarımızın yetkinlik gelişimi çözümlerimiz için kullandığı ana yöntemlerden en önemlisi "sınıf içi eğitim" yöntemidir. Eğitimlerimizi şirketlerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlayıp "şirket içi" olarak hizmet veriyoruz.

• Eğitimlerimizi Müşteri Memnuniyeti, Satış, Pazarlama, Etkili İletişim, Liderlik, motivasyon, Takım Çalışması, Kurum Kültürü ve Kurumsallaşma başlıkları altında veriyoruz. Çalıştığımız şirketin ihtiyaçlarına paralel olarak bu konuların bir veya birden fazlasına sahip programlar oluşturabiliyoruz.

• Eğitimlerimizi kurumlara özel olarak tasarlarken yönetici ve çalışanlarla yaptığımız anketi değerlendirip ihtiyaç analizi sonuçlarına göre eğitim programları hazırlıyoruz, eğitim uygulama sonucu ölçüm, geribildirim ve raporlama şeklinde gerçekleştiriyoruz.

• Katılımcıların eğitimlerimiz ile sağlayacakları yetkinlik gelişimini 4 ana bölümde inceliyoruz ve bunu yetkinlik gelişim piramidi olarak tanımlıyoruz. Piramidin en alt basamağında kişinin öz yönetimi yer alırken, yukarı doğru ilişki yönetimi, insan yönetimi ve iş yönetimi basamakları bulunuyor.

 


Hukuk Sertifika Programları:

Ülkemizin önde gelen Üniversite öğretim üyeleri ve konusunda uzman hukukçuların yönetiminde aşağıdaki konularda Seminer ve sertifika programları sunmaktayız.

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı

Enerji Hukuku Sertifika Programı

Gayrimenkul Hukuku Sertifika Programı

İş Hukuku Sertifika Programı

Medya Hukuku Sertifika Programı

Sağlık Hukuku Sertifika Programı

Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı

Spor Hukuku Sertifika Programı

Tüketici Hukuku Sertifika Programı

 

 


ANASAYFA
| HAKKIMIZDA | EKİBİMİZ | HİZMETLERİMİZ | İLETİŞİM

Telif Hakkı © 2014 SİSTİMA. Tüm Hakları Saklıdır.

web tasarım